שמי שרית בק, ואני אשת מקצוע בעלת וותק רב שנים בהשמת בכירים וייעוץ ארגוני, בעלת תואר אקדמאי, ומוסמכת בתחום פיתוח הקריירה בקרב אנשים הרוצים להגיע כמה שיותר גבוה, להגשים את יכולותיהם וכישוריהם על הצד הטוב ביותר. עבודת הייעוץ משלבת אימון אישי בתהליכים פנים ארגוניים עם בעלי תפקידים המעוניינים לשפר את הביצועים ולהגיע להישגים. ההתמקדות היא בדרך כלל במחזיקי משרות בכירות או כאלה המעוניינים להגיע למעמד השפעה בארגון: מנהלים, מנהלי פרויקטים, ראשי צוותים, מנהלי מחלקות ועוד. 
ניסיוני מוכח בארגונים המעוניינים להתפתח ולהמריא - לא רק לשרוד אלא גם להצליח.
את ניסיוני צברתי עוד משנת 1995 ומשרדי פועל משנת 2008 בהצלחה יתירה, לא מעט אנשים וארגונים הצליחו באמצעותי להגיע ליעדים אותם הציבו.
 S4B הוא משרד איכותי להשמת בכירים ויעוץ ארגוני
המשרד הוקם על מנת לתת מענה לאותם מעסיקים שמחפשים שירות מקצועי באיתור בכירים - מנכ"לים, סמנכ"לים ומנהלים שיכולים להוביל את הארגון להצלחה, ואם צריך לפעול בשיטת HEAD HUNTING - עושה זאת בדיסקרטיות ובמקצועיות.

המשרד הוקם על מנת לתת מענה לאותם אנשים המצויים בתהליך קבלת החלטות לגבי עיצוב הקריירה שלהם וזקוקים לייעוץ, או לאימון אישי במטרה למצוא תעסוקה הולמת ולהתפרנס במקום עבודה שטוב, נעים וראוי להם, כולל כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ותמיכה בתהליכי קידום בארגון. 
המשרד הוקם על מנת להביא מנסיוני המקצועי והידע אותו צברתי לארגון השואף להתפתח ולהשקיע בהון האנושי - קהל העובדים, להוביל עבורם סדנאות לפתוח ארגוני ולהשבחת צוות המנהלים ולגבשם.
בנוסף התמחיתי בעבודה עם הקיבוצים בייעוץ וליווי ההנהלות ומנהלי הענפים בהובלת תהליכי שינוי בקיבוץ המתחדש. מתן כלים מקצועיים לחברים המעוניינים להשתלב בשוק העבודה ולקחת אחריות על הפרנסה שלהם, על מנת לפלס את דרכם החדשה במציאת תעסוקה הולמת.
המשרד הוקם על מנת לעבוד עם יזמים הבונים עסק ומעוניינים בסיוע ממישהי שחוותה את כל התהליך, הצליחה ויכולה להוות השראה עבורם.
המשרד הוקם כדי להעצים את כל מי שרוצה להצליח בעבודה ולהתפרנס בהנאה.
המשרד הוקם כי אני מלאה אנרגיות ונהנית לעבוד עם אנשים שרוצים להתפתח ולצמוח.

המשרד הוקם כדי לבנות תכניות העצמה ולהרצות בפני קהלים שונים.
המשרד הוקם בשבילך......!